SLUŠNOST .. versus .. TO OSTATNÍ

´JP´ RECENZE ČLÁNKY´ » SLUŠNOST .. versus .. TO OSTATNÍ

3.2.2022, JP

..TÉMA TOŤ !!! NEJEN !!! O: ,,ČESKÉM ROZHLASU PLUS".. 

JAK SI VŮBEC NĚKDO MŮŽE MYSLET, ŽE KDYŽ SE CHOVÁ například TÝM ČESKÉHO_ROZHLASU_PLUS (například), JAK SE CHOVÁ, PROJEVY SVÝMI, NEJAPNĚ, BYŤ I RÁDOBY SKRYTĚ, RŮZNĚ, ZEJMÉNA DO MIKROFONU SMĚREM KU VEŘEJNOSTI, ŽE NA SVĚTĚ MŮŽE BÝT SLUŠNOST VE VĚTŠÍM MĚŘÍTKU NĚJAK, ŽE NA PLANETĚ ZEMI NEBUDOU VÁLKY ?? TO NEJDE. TIHLE ŘEČNÍCI, ŘEČNICE, LECKDY Z NICH, SI DOVOLUJÍ TAKOVÉ NEJAPNOSTI, ŽE SE NEMŮŽEME DIVIT ANI TOMU, KDYŽ OBDOBNOU ENERGII ZACHYTÍ, JAKO VIRUS, MENTÁLNĚ I JINÍ LIDÉ NA PLANETĚ ZEMI, A ZAČNOU SE PODLE TOHO TAKÉ CHOVAT. TOMU SE ŘÍKÁ tak zvaně: MENTÁLNÍ_POLE ( LIDSTVA, SKUPINOVÉ, NÁRODA, a podobně ) NEJAPNOST JE ENERGIE, PLODÍCÍ ZASE NEJAPNOSTI, RŮZNÉ, JAKÉKOLI. TEDY I TERORISMUS, VÁLKY, NÁSILÍ..

UŽ VÍCE LET APELUJI NA TO, ABY VEŘEJNOPRÁVNÍ MÉDIA, ale nejen ta veřejnoprávní, DODRŽOVALA, TEDY LIDÉ V NICH, JISTÁ PRAVIDLA, PRAVIDLA SLUŠNOSTI. JENŽE TO SE ASI TĚŽKO JIM REALIZUJE, KDYŽ MAJÍ POCIT, ŽE SVOBODA ZNAMENÁ, ŽE SI MOHOU DOVOLIT COKOLI. COKOLI KDY ŘÍKAT..

TALIBÁNCI ( například ) TAKY POJALI SVOBODU JAKOŽTO NEOMEZENOU SVOU MOC, CO SE JIM ZROVNA ZACHCE. NO, PRAVDA, V ĆR NELZE BEZTRESTNĚ ŘINČET ZBRANĚMI, prozatím, VRAŽDIT, A TAK SE KE SLOVŮM VRAŽDA, VRAŽDIČKA, A POKUD MOŽO I SE ZMÍNKAMI HOJNĚ O KRVI, ČASTO V NEČEKANÝCH HLÁŠKÁCH, HLÁSÍ..PROJEVUJE DO VEŘEJNÉHO ÉTERU ČESKÝ_ROZHLAS_PLUS, PROSTŘEDNICTVÍM RŮZNÝCH HLASOVÝCH SPOTŮ.., A PODOBNĚ (například).

TAM, KDE KONČÍ SLUŠNOST, ZAČÍNÁ TO OSTATNÍ.

ŽEL MUSÍM KONSTATOVAT, ŽE LZE NA PLANETĚ ZEMI HOJNĚ POZOROVAT PRÁVĚ ,,TO OSTATNÍ". DOKUD TO TAK JE, TAK JSOU, A BUDOU, VÁLKY, TERORISMUS, NÁSILÍ RŮZNÉ.. RŮZNÉ NEJAPNOSTI I JINÉ.

BUDOVA ĆESKÉHO ROZHLASU, DÁ SE TEDY ODHADOVAT, PODLE JEJICH PROJEVŮ DO ÉTERU, VEŘEJNĚ JE DLOUHODOBĚ JAKOUSI BAŠTOU, V ĆR, POJMU: ,,NEJAPNOST ". BYŤ JSOU TAM ZAJISTÉ I LIDÉ, KTEŘÍ SE K NIČEMU ANI NÁZNAKEM TAKOVÉMU CHOVÁNÍ, JAK JSEM SI ZA LÉTA JICH PRŮBĚŽNĚ SLEDOVÁNÍ, NIKDY NEPROPŮJČILI, JAKO NAPŘÍKLAD: TOMÁŠ_PAVLÍČEK, JAN_BUMBA, LENKA_KABRHELOVÁ..TO jsou ti SLUŠNÍ z nich.. MOŽNÁ JSOU I JINÍ MEZI NIMI, TAKOVÍ SLUŠNÍ, PÁR JICH, ALE NEMÁM TO VŠE PŘESNĚ ZMAPOVÁNO. NO, MYSLÍM SI, ŽE VELKOU MĚROU V TOM MÁ PRSTY A ZODPOVĚDNOST REŽIE.

NECHŤ JSOU TYTO MOJE ŘÁDKY, A SOUVISEJÍCÍ, PODNĚTEM PRO PERSONÁLNÍ VYVOZENÍ DŮSLEDKŮ V MÉDIÍCH..V ČESKÉM ROZHLASE V ĆR, V CO NEJDŮKLADNĚJŠÍ PODOBĚ. NEHODLÁM POSLOUCHAT KDEKOLI V RADIU NEHORÁZNOSTI, NEJAPNOSTI, BYŤ RÁDOBY SKRYTÉ, RÁDOBY JAKO NA OKO NEPOSTIŽITELNÉ. PŘI BLIŽŠÍM POZOROVÁNÍ TOTIŽ TYTO PRAKTIKY JSOU VIDITELNÉ, ROZPOZNATELNÉ, NAVENEK KAŽDÝM ( viz dále podrobnsti v Mém Písmu, v Mých řádcích, článcích..).

POKUD SI TOTO DOVOLUJÍ, NAPŘÍKLAD V ĆR ROZHLASÁCI..A S NIMI SPŘÍZNĚNÍ, TEDY..PROČ BY SE MĚLI ŽINÝROVAT I JINÍ, I PŘES HRANIČNÍ, NĚJAK SE SLUŠNOSTÍ..PO JEJICH, PO SVÉM.. A JSME U TÉMATU ZASE VÁLKY, NEPOKOJE, BEZLIDSKOPRÁVNO, HNUS_i nejednou_TEN../ A TAKÉ I S TÉMATY: UKRAJINA, UJGUROVÉ.. AFGHÁNISTÁN.. atd, atd..

DOKUD NEBUDE KAŽDÝ..KAŽDÁ.. CTÍT PRAVIDLA SLUŠNOSTI UVNITŘ SEBE, BYŤ I S OMEZENÍM SE V BEZBŘEHÉM POJETÍ SVÉ SVOBODY, DO TÉ DOBY SE NA PLANETĚ ZEMI ANI SITUACE V OBLASTI LIDSKÝCH PRÁV, AUTORITÁŘSTVÍ, NÁSILÍ, BRUTALITA, TERORISMUS, atd., atd., NEZMĚNÍ.

ENERGIE ,,NEJAPNOST" NENÍ MALÁ, ČI VELKÁ. JE JEN JEDNA.

TO JE STEJNÝ, JAKO S ENERGIÍ FAŠISMUS. TEN TAKY NENÍ MALÝ ČI VELKÝ, JDE O JEDNU ENERGII.

SOUHRNNĚ SE DÁ ŘÍCI, ŽE FAŠISMUS A NEJAPNOST JSOU JEDNÍM.

A MAJÍ, ROZHLASÁCI, JEŠTĚ TU DRZOST, SE TOMU RŮZNĚ I SMÁT.

POKUD BY ZÁLEŽELO NA MNĚ, PRVNÍ, KOHO BYCH VYHODIL OD MIKROFONU ČESKÉHO ROZHLASU, TEDY Z ČESKÉHO ROZHLASU, BY BYL

Jan Burda, 

ZA NÍM TI DALŠÍ V POŘADÍ MOJÍ ADEPTI NA VYHAZOV OKAMŽITÝ Z ČRO PLUS ( Z ČRO ) :

Martina Mašková, Vladimír Kroc

UJET TO, VCELKU I OPLZLÉ NECHUTNĚ, NEJAPNĚ, UMÍ TAKÉ RÉTORICKY například Vlastimilu Ježkovi. ( Viď_Ježku?,,Přidej_metr".) Myslím si, že obdobné hříčky, které si lze snadno vyložit coby oplzlost, nejasnost, do mikrofonu rádia NEPATŘÍ. A kdo si myslí, že je TAKOVEJ frajer, že si to může dovolit, tak takoví Nechť mají Stopku jakkoli mluvit do éteru. Tohle si jdi, Ježku, a Tobě podobní, dělat někam do pajzlu, pokud TAKOVEJ najdeš..a NE do éteru mediálně.

NO, A CO BYSTE ŘEKLI například TOMU, TEDY RČENÍ, PŘED ČASEM, Petra_Koubského, KOMENTÁTORA ČRO PLUS, PRÝ I REDAKTORA DENÍKU_N, O TOM, VE SMYSLU, ŽE: ,,KRÁLÍKA ZABIJEME, AŽ VYROSTE, AŽ BUDE POŘÁDNĚ VELKEJ". ?? /JÁ TOMUHLE ŘÍKÁM OTLEMENOST. A JSEM VEGAN, UMÍRAT ZVÍŘÁTKA, ABYCH SE NAJEDL, NEMUSEJ.

VCELKU SE TOHLE DÁ, SOUHRNNĚ, NAZVAT FAŠISMEM. JAK VIDNO, TÉMATIKOU I ANALOGIE, PROBLÉM S TÍMHLE MENTÁLNĚ_FAŠISTICKO_ZVRHLÝM POLEM MODERÁTORŮ, MODERÁTOREK, KOMENTÁTORŮ, KOMENTÁTOREK, MÍVÁ I SEM TAM i například, Eva_Turnová, KTERÁ SI BERE, VCELKU NECHUTNĚ, NA PAŠKÁL, ONEMOCNĚNÍ CHRÁPÁNÍ V NOCI. NUTNO PODOTKNOUT, ŽE KAPKY PROTI CHRÁPÁNÍ, EVO, NEJSOU LÉKEM, JEN ZDUŘUJÍ SLIZNICI. PROJEV CHRÁPÁNÍ BÝVÁ DÁN NAPŘÍKLAD ZVÝŠENOU HMOTNOSTÍ, ČI OBEZITOU, NO A TAKÉ V SOUVISLOSTECH, JAKO NESPRÁVNÁ STRAVA, ŽIVOTOSPRÁVA, ÚNAVA. POKUD SE TYTO FAKTORY VYELIMINUJÍ, CHRÁPÁNÍ BY MĚLO ODEZNÍT. ZKUS TO, EVO, RÉTORICKY, ZAHRNOUT DO SVÉHO REPERTOÁRU, CHCEŠLI POMOCI TĚM NEMOCNÝM, I POTAŽMO SOBĚ, KDYŽ S NIMI SPÁVÁŠ..RŮZNĚ. / O FAŠOUNOVI BURDOVI JSEM SE JIŽ ZMÍNIL.. TO JE ZTRACENEJ MENTAL_SADO_FAŠO_PŘÍPAD.

VYBLÍT SE, DO MIKROFONU.. DO ÉTERU ČESKÉHO ROZHLASU PLUS, napřïklad O VYBLITÝCH ZUBECH, SE UMÍ TAKÉ, BEZOSTYŠNĚ NEJAPNĚ TAKÉ Petr Švarc.

TOLIKO MOJE ZDE PERSONÁLNÍ TIPY. 

JAN BURDA PRÁVĚ ROZEBÍRÁ, TAKÉ PO ZMÍNCE O i HURVÍNKOVI tzv.ROMÁN: ,,ZTRACENÝ_V_PUSTINĚ". A EVIDENTNĚ SE PŘI TOM CÍTÍ V POHODĚ..JAKO OBVYKLE.

( NAZDÁREK, BAZÁREK, VY MENTAL_PAKA Z ČRO ).

TO MÁ DALŠÍ KONSEKVENCE. A TO TAKOVÉ, ŽE PROJEVY FAŠISMU, FAŠISMUS, JAKO TAKOVÝ, NA ZEMI PLANETĚ V  ČASE JE A I NADÁLE BUDE, STVOŘITELEM_VEŠKERENSTVA ( V MOJÍ JEDNOTĚ VŽDY S NÍM), KOSMEM, OBRACEN, OBRÁCEN, V PRACH..DO POSLEDNÍHO ZRNKA PRACHU TOHOŤ. )

A JE MI například BURDO A SPOL.., JEDNO, CO SI BLAFEŠ, NEBO JESTLI SE TOMU JAKKOLI I SMĚJEŠ. HRA TA, NA SLEPOU BÁBU TU, VAŠÍ, TA, SKONČILA.

~~~

 

Odběr novinek

Na tomto místě se můžete přihlásit k odběru ´JP´_Info_Novinek


Webové stránky zdarma