O: PUTINISMU

´JP´ RECENZE ČLÁNKY´ » O: PUTINISMU

10.3.2022, JP

CO JE: PUTINISMUS

,,PUTINISMUS" JE PŘEDEVŠÍM: RÚZNÉ ,,KŘIVÁCTVÍ". VIZ NAPŘÍKLAD TAKÉ: >> SPOUŠŤ.. >> .

MALÉ KŘIVÁCTVÍ JE KŘIVÁCTVÍ.

VELKÉ KŘIVÁCTVÍ JE: KŘIVÁCTVÍ.

AŤ ZDÁNLIVĚ MALÉ, ČI VĚTŠÍ KŘIVÁCTVÍ, JDE O JEDNU ENERGII. NENÍ PROTO MALÉ, ČI VELKÉ KŘIVÁCTVÍ. JAKO NENÍ MALÝ, NEBO VELKÝ FAŠISMUS. FAŠISMUS JE KŘIVÁCTVÍ. KŘIVÁCTVÍ VŮČI ZDRAVÍ, ŽIVOTU, BLIŽNÉHO..BLIŽNÍCH. KŘIVÁCTVÍ JE: FAŠISMUS ( HNUS TEN. )

UVĚŘÍŠ TAKOVÉMU KŘIVÁKOVI, KŘIVAČCE, A MŮŽE TO BÝT KONEC NEJEN TVŮJ.

V PRŮBĚHU ČASU S KŘIVÁCTVÍM ROSTE CHUŤ..

EXISTUJÍ I ŠKOLY (..i rádoby: DUCHOVNÍ..KŘIVĚ TAK ZKAŽENĚ DUCHOVNÍ) ,,KŘIVÁCTVÍ"..

S CHUTÍ ROSTE I KŘIVÁCTVÍ, KTERÉ NEJEDNOU PŘECHÁZÍ I VE ZLOČINNOSTI VŮČI BLIŽNÍM.. OPONENTŮM A PODOBNĚ. I: SADISTICKO, TYRANSKY.., PŘÍPADNĚ RŮZNĚ V RŮZNÉ DRUHY VÁLEK..VE VÁLKY.

V PRŮBĚHU ČASŮ TĚCH, ROSTE I POČET NEPRAVOSTÍ, S TAKOVÝM CHOVÁNÍM SPJATÝCH..I ZLOČINŮ. S TÍM ROSTE CHUŤ RÁDOBY UPEVŇOVAT SI MOC ZA ÚČELEM SI TAK ZAJISTIT BEZTRESTNOST.. V PRŮBĚHU ČASŮ PAK I SI ZAJISTIT BEZTRESTNOST TAK, NA STÁŘÍ, POKUD MOŽNO I V PAPALAŠÍ ZA STÁTNÍ, TUČNÉ, PLATY

V ČESKÉ REPUBLICE (například) MÁME UŽ PŘES 30 LET VLÁDY, PARLAMENT, SENÁT, PLNÝ KŘIVÁKŮ EKONOMICKO SOCIÁLNĚ FAŠISTICKÝCH VŮČI LIDU..TOMU ODPOVÍDAJÍ I JIMI USTANOVOVANÉ LEGISLATIVNÍ NORMY NEJEDNOU, KTERÝM ŘÍKAJÍ ZEMSKÉ RŮZNÉ ZÁKONY. NENÍ DIVU, ŽE TOHLE MNOZÍ OBYVATELÉ(KY) ČESKÉ REPUBLIKY NEZVLÁDLY, NEZVLÁDAJÍ, A DO I DLUHŮ, DO EXEKUCÍ JIMI USTANOVENÝCH SE PROPADAJÍ. TO ALE NENÍ JEJICH HANBA, VINA, ŽE MAJÍ VE VLÁDÁCH PO 30 LET POD VEDENÍM VÁCLAVA KLAUSE A PO SLÉZE DOPOSUD MILOŠE ZEMANA, TAKOVÉ FAŠISTIC SI VŮČI VLASTNÍMU LIDU KŘIVÁKY, KŘIVAČKY hojně_nejednou, I V SENÁTU, V OFICIÁLNÍM ÚŘADU PREZIDENTA ČR..TAKOVÉ KRETÉNY, I V MEDIÍCH JIM PUCFLEKOVÝCH, VE WEB_MÉDIÍCH..KDE TITO FAŠISTIC PUTINO KŘIVÁCI MAJ JEŠTĚ TU DRZOST TAM COSI i nejednou DENNĚ KVÁKAT.

~~

´CULTURE PLUS.LIVE´

~~~

Odběr novinek

Na tomto místě se můžete přihlásit k odběru ´JP´_Info_Novinek


Webové stránky zdarma