PROČ: "*LIDSKÁ DŮSTOJNOST*"

´JP´ RECENZE ČLÁNKY´ » PROČ: "*LIDSKÁ DŮSTOJNOST*"

20.2.2022, JP

..

NO PŘECE: NEBOŤ JDE O JEDNU ZE "ZÁKLADNÍCH_LIDSKÝCH_POTŘEB" PRO ŽIVOT, PRO ZDRAVÍ, PRO TAK I MOŽNOST BÝT SPOLEČENSKY CO NEJLÍP KU PROSPĚCHU..

TAM, KDE TOTO SCHÁZÍ, TAM CELÁ SPOLEČNOST ŠTĚSTÍ, PROSPERITU, NENACHÁZÍ, TAKOVÁ SPOLEČNOST SKOMÍRÁ. A PŘÍPADNÁ SI ŠTĚSTÍ VE SKOMÍRÁNÍ TOM SI HLEDÁ..SEM TAM I: ,,FAŠISTIC PAPALAŠÍ".. [(viz například červená čísla ve_zdejší: https://www,FATAMORGANA.Live )..FAŠISTIC PAKO Z ČRO_PLUS a spol, ten jen si natřásajíc krofky svého ega do mikrofonu, například z dnes počadu o tématu 2x2 PROMINE. A..dnes jsem si Vás, Český rozhlase plus zase poslechl jen chvilkou, jinak už TO NEDĚLÁM. A VELMI DOBŘE DĚLÁM, V RÁMCI OCHRANY SI SVÉHO ZDRAVÍ. TAKŽE VAŠE SMŮŮŮLA UŽ. NA TY VAŠE KRAVINY, MEZI ZPRÁVAMI, I PŘI NICH, OPRAVDU NÁLADU NEMÁM. KDO BY SI MYSLEL, ŽE KDYŽ NEREAGUJI NA KRETÉNISMY KRETÉNŮ Z ČRO_PLUS, ŽE JE to PROTO, ŽE S NIMI SOUHLASÍM, TAK TO BY BYL OMYL, JE TO PROTO, ŽE UŽ JE NESLYŠÍM, A MÁM OD NICH TAK KLID. KDO SI CHCE UCHOVAT ZDRAVOU MYSL, NEZBÝVÁ MI, NEŽLI MU..VÁM, DOPORUČIT, TOTÉŽ, A NEJEN S ČRO_PLUS. ( NO, JSOU MEZI NIMI, MEZI TĚMITO KRETÉNY Z ČRO_PLUS, I JEDINCI SLUŠNÍ : ..JAN BUMBA, MICHAELA_FAN_ERNE.. ) ]

NO, JSOU MEZI NÁMI, V POLITICE, V MÉDIÍCH.., ALE I Z ŘAD TAK ZVANÝCH TOP MANAŽERŮ TACÍ, KTEŘÍ PO i SRÁČSKU BOŘÍ TOHLE VŠE, DRUHÝM, JEN PRO SVŮJ SI POCIT MOCI NAD NIMI. TOMU SE ŘÍKÁ TAKÉ NAPŘÍKLAD: ,,FAŠISTICKÁ ŠIKANA", LECKDY I BEZUZDNĚ..RÁDOBY STĚŽUJÍC LIDEM..BLIŽNÍMU, BLIŽNÍM, PRÁVĚ NAPLŇOVÁNÍ JEJICH ZÁKLADNÍCH POTŘEB PRO ŽIVOT.

~~~

Odběr novinek

Na tomto místě se můžete přihlásit k odběru ´JP´_Info_Novinek


Webové stránky zdarma