K VYJÁDŘENÍ JOE BIDENA O DEMOKRACII : DEMOKRACIE ,,BEZ HRANIC", TO JE, JAKO: !!!,,BEZ_PRAVIDEL"!!!

´JP´ RECENZE ČLÁNKY´ » K VYJÁDŘENÍ JOE BIDENA O DEMOKRACII : DEMOKRACIE ,,BEZ HRANIC", TO JE, JAKO: !!!,,BEZ_PRAVIDEL"!!!

14.12.2021, JP

..

(14.12.2021) RECENZE K: https://www.teraz.sk/zahranicie/biden-demokracia-nepozna-hranice/597025-clanok.html?utm_source=teraz&utm_medium=organic&utm_campaign=click&utm_content=.%253Bsearch DEMOKRACIE ,,BEZ HRANIC", TO JE, JAKO: ,,BEZ PRAVIDEL".

TAK SI VLÁDY SVĚTA MAJÍ TENDENCI ,,USNADŇOVAT ŽIVOT, V LENOSTI DĚLAT, UDĚLAT, NĚCO, POTŘEBNÉHO..PRO LID. TAKOVÁ DEMOKRACIE MÍVÁ MOHO PODOB..VČETNĚ TĚCH BEZLIDSKOPRÁVNÍCH, VČETNĚ FAŠISTICKÝCH, TERORISTICKÝCH, ŠIKANÉRSKÝCH, SEGREGAČNÍCH, ANTISEMITNÍCH, RASOVÝCH..A JINAK UTISKUJÍCÍCH, BARBARSKÝCH..V RÙZNÝCH PODOBÁCH, I V RŮZNÝCH STUPNÍCH.. S TAKOVÝMTO NASTAVENÍM V MYSLI, ..POTAŽMO REÁLNĚ.. DEMOKRACIE, NELZE DOSAHOVAT ANI SPRAVEDLNOSTI, ANI PRÁVNÍHO ..LIDSKOPRÁVNÍHO STÁTU, ANI PROSPERITY, ANI SPOKOJENOSTI LIDU. A TO ANI NAÚROVNI VLASTNÍHO STÁTU, ANI NA ÚROVNÍCH ŠIRŠÍCH SVĚTA.

PROTO TVRDÍM, NEZPOCHYBNITELNĚ, ANI PŘI SNAHÁCH O JAKOUKOLI RELATIVIZACI, ŽE FUNGOVÁNÍ LIDSTVA, SPOLEČNOSTI, LIDSKÉHO SPOLEČENSTVÍ NA PLANETĚ ZEMI, PRO I DOBRÉ ZVÁDNUTÍ OTÁZEK KLIMATU, EKOLOGIE, MUSÍ BÝT POSTAVENO V ZÁKLADU PRIORITNĚ NA POJMU: "VŠEOBECNÁ DEKLARACE LIDSKÝCH PRÁV OSN" SPOLU S MÝM PÍSMEM V JEHO POZITIVNÍM DUCHU. ABY TOMU TAK MOHLO BÝT, JE NUTNO UVEDENÝ DOKUMENT, A MOJE PÍSMO, MÍT NASTUDOVANÉ, A PŘEDÁVAT TOTO VĚDOMÍ, TUTO NAUKU, DALŠÍM GENERACÍM. PŘIČEMŽ JE NUTNO S TÍM ZAČÍT CO NEJDŘÍV. IDEÁLNĚ HNED.

~~~

 

 

Odběr novinek

Na tomto místě se můžete přihlásit k odběru ´JP´_Info_Novinek


Webové stránky zdarma