??!! COPAK JE TO ZA ,,HEZOUNA" ?..ZA ,,RÁDOBY SI: HEZOUNÍ"..??!!

´JP´ RECENZE ČLÁNKY´ » ??!! COPAK JE TO ZA ,,HEZOUNA" ?..ZA ,,RÁDOBY SI: HEZOUNÍ"..??!!

17.3.2022, JP

--

COPAK JE TO ZA ,,HEZOUNA" ( ,,PETR FIALA:)" ?..KTEREJ (ODS s DUCHEM PRO_PUTINISMU VÁCLAVA_KLAUSE) PROVOZUJE DLOUHO , PŘEDLOUHO SI, i TZV. AUTOGENOCIDNÍ VŮČI LIDEM V ČR, FAŠISMUS, A JEZDÍ SE, TENTO RÁDOBY se ,,HEZOUN" DĚLAT HEZKÝM VÚČI CIZINĚ..i JINAK, RŮZNĚ, SE SNAŽÍ DĚLAT.., 

DĚLÁVÁ SE..TENTO ,,RÁDOBY SI HEZOUN" a spol.. RÁDOBY: ,,HEZKÝM(i)" I VŠUDE JINDE MOŽNĚ..SI..,

POKRYTECKO KAMUFÁŽNĚ ALIBISTICKY SI, VE STYLU SADISTY(ů), COBY VE STYLU TRÝZNITELE, TRÝZNITELŮ SADISTICKÝCH, TRÝZNÍCÍCH například pomyslně VE SKLEPENÍ SVÉHO DOMU SVÉ ZAJATÉ OBĚTI, NA VENEK DĚLAJÍC, JACÍ ŽE JSOU TO ,,HEZOUNI KRÁSNÍ.."  PONĚKUD TAK VŠAK I ZRŮDNĚ SI.

Z ČEHO MAJÍ, PETŘE_FIALO.., PAVLE_BLAŽKU.., A SPOL. .., VY ZMETCI FAŠISTIČTÍ VŮČI ČESKÉMU OBYVATELSTVU, TI LIDÉ..PŮL MILIONU JICH..PŘI VÁMI USTANOVENÉ JIM MINIMÁLNÍ NEZABAVITELNÉ ČÁSTCE EXEKUTORY VE VÝŠI S HORNÍ HRANICÍ CCA 9 TISÍC KORUN(CZK)OD 1.1.2022 ( KDY JIM I EXEKUTOŘI nejspíš, jako obvykle, BLOKUJÍ BANKOKONTA NA NULU, TAKŽE SE MNOHDY ANI K PENĚZŮM NEDOSTANOU VŮBEC ) Z ČEHO MAJÍ TI LIDÉ ŽÍT??!! VYTVÁŘÍTE, VYTVOŘILI JSTE, TAK JIM GHETO V PODOBENSTVÍ MARIUPOLU, KDY TĚMTO LIDEM JSTE URČILI, ŽE MAJÍ PRÁVO ZEMŘÍT HLADY.., ŽE NEMAJÍ PRÁVO ANI NA ŽIVOT, ANI NA LIDSKOU DŮSTOJNOST..NA BYDLENÍ V BYTĚ, NA RODINU..!!!

VY FAŠISTIC KRETÉNI NA N´TOU. I VY BYSTE MĚLI BÝT SOUZENI TRESTNÍM SOUDEM PRO ZLOČINY PROTI LIDSKOSTI, PROTI HUMANITĚ !!!

V ČR SI PRAKTIKUJE PETR FIALA A JEHO ODS PO DEKÁDY NA ČESKÉM OBYVATELSTVU FAŠISMUS AUTOGENOCIDNÍ, VIZ ČERVENÁ ČÍSLA DŮSLEDKŮ ZDE: https://www.FATAMORGANA.Live A DĚLÁ, JAK JE LIDSKÝ NA POLI EVROPY. KRETÉN FAŠISTICKEJ A SPOL. A ČESKÝ ROZHLAS PLUS, PRO PUTINISTICKO_MENTAL SCHIZOFRENNÍ, NA FIALU.. PĚJÍ ÓDY CHVÁLY, KRETÉNI !!!

TO MÁTE, JAKO KDYŽ DOMOVNÍK SI NA ZAHRADĚ ZAKOPÁVÁ SVÉ OBĚTI, A PREZENTUJE SE VE SVĚTĚ JAKO RÁDOBY DO ROLE STÁTNÍKA, A VŠICHNI MU TO BAŠTÍ. BAŠTIT S NÍM SI, CHTĚJÍ. KANIBALISMUS SI S NÍM TEN, POMYSLNĚ SUREALISTICKY, PROVOZUJÍ. A JINÍ, V ZAHRANIČÍ, TOTO VŠE NĚKTEŘÍ NEVIDÍ, JINÍ TO POLITICKY VIDĚT NECHTĚJÍ.

TOHLE JE KONEC..ZAČÁTEK KONCE, NEZBYTNĚ, FAŠISTIC_KRETÉNISTŮ V MEDIÁLNÍM I POLITICKÉM PROSTORU. !!! JINAK TO NEVIDÍM.

~~

.. >> HNUSY.. >>

>> JP RECENZE.. >>

.. >> CULTURE_PLUS.Live.. >> ..

~~~

Odběr novinek

Na tomto místě se můžete přihlásit k odběru ´JP´_Info_Novinek


Webové stránky zdarma