NA POČÁTKU: ´SLOVO´ / COŽ TEPRVE ČINY../ A COŽ TEPRVE, JSOU LI ČINY V ROZPORU SE SLOVY, ČI NAPŘÍKLAD SE VŠEOBECNOU DEKLARACÍ LIDSKÝCH PRÁV OSN, SE ZÁKONY KOSMU.."PRO ZDRAVÍ, PRO ŽIVOT"..??!!

´JP´ RECENZE ČLÁNKY´ » NA POČÁTKU: ´SLOVO´ / COŽ TEPRVE ČINY../ A COŽ TEPRVE, JSOU LI ČINY V ROZPORU SE SLOVY, ČI NAPŘÍKLAD SE VŠEOBECNOU DEKLARACÍ LIDSKÝCH PRÁV OSN, SE ZÁKONY KOSMU.."PRO ZDRAVÍ, PRO ŽIVOT"..??!!

2.3.2022, JP

STARÁ ZNÁMÁ PRAVDA..A LIDÉ SE JÍ STÁLE DIVÍ, JINÍ Z TOHO MAJÍ SVŮJ SI PLEZÍR..

PŘED ČASEM JSEM PSAL O PONĚKUD PODVINÉM SNAD I OKULTISMU, ČI TEMNÉ I HLOUPOSTI, LIDSKÉ, KDY SI LIDÉ DALI NÁZEV SVÉ FIRMY FONETICKY STEJNOJMENNĚ SE JMÉNEM MYTOLOGICKY BOHA_ZKÁZY_A_MORU.

VÝSLEDEK ? V ČR ?

NA MÍSTO TOHO, ABY SE DOTIČNÍ NAD TÍM ZAMYSLELI, A NÁZEV TEN SI RADĚJI UPRAVILI, NASTALA JINÁ ZMĚNA: VYHLEDÁVAČ GOOGLE NA PC PŘESTAL VYHLEDÁVAT DANÉ JMÉNO. JDE O JMÉNO ,,ERRA .. také SE PÍŠÍC JAKO: IRRA". TAK TAKHLE TO V ČR, A NEJSPÍŠ NEJEN V ČR, VYPADÁ.

ČEMU SE, LIDÉ, DIVÍTE ??

V POTRAVINÁCH, BALENÝCH, V NÁPOJÍCH, V REGÁLECH..PULTECH OBCHODŮ, OBVYKLE JEDY TYPU ,,ÉČKA, KARCINOGENNÍ PRAŽENOSTI, BÍLÝ TŘTINOVÝ CUKR NEBO PRŮMYSLOVÁ FRUKTÓZA, CHEMIE, ANTISPÉKAVÉ LÁTKY, DOKONCE I LÁTKY, ZAČÍNAJÍCÍ SLABIKAMI: KYIANO.."  V JEDNÉ Z NĚMECKÝCH PRÝ ŽE ,,SOLÍ".. DO TOHO NAPŘÍKLAD ČR STATISTICKY JE JEDNA ZE ZEMÍ S NEJVYŠŠÍM POČTEM ALKOHOLIKŮ..PITÍ ALKOHOLU, CIGARETY.. (RÁDIO ĆRO PLUS NÁM HLÁSÍ ČASTOKRÁT NAPŘÍKLAD ZPRAVODAJSTÍ DOPRAVNÍ ,,OD HULÍNA").. / JAK BY MOHLI BÝT LIDÉ ZDRAVÍ ?? JAK BY MOHLI LIDÉ, TAKTO BEZOHLEDNÍ K SOBĚ NAVZÁJEM, OVŠEM TAKÉ K MATCE ZEMI, KE KOSMU, K VEŠKERENSTVU.. CHTÍT BÝT OBECNĚ ZDRAVÍ ?? TO VŠE, TYHLE NEGACE, SAMOZŘEJMĚ, SE PROJEVUJE, MÁ VLIV, NEGATIVNĚ, NA I MYSL..NA MYŠLENÍ..LIDÍ.

SE SOCIÁLNÍM FAŠISMEM SI MEZI SEBOU JEJ PROVOZUJÍC, BEZOSTYŠNĚ..KDY NAPŘÍKLAD MÉDIA V ČR O TOM VŠEM VĚDÍ, A ODMLČUJÍ TO, NAOPAK JSOU PROFAŠISTICKO AKTIVNÍ PODPOROU TĚCH, KDOŽ JSOU V POLITICE, ABY SI JE PŘÍLIŠ NEROZHÁZELI, CO VOLEBNÍ OBDOBÍ..ABY NEPŘIŠLI O PAPALAŠÍ SVÉ SI.. O PENÍZE SI..

NUŽ..HANBA LIDSKÉHO SPOLEČENSTVÍ TA..

TVRDÍM, ŽE TOTO VŠE JE V PODOBENSTVÍ PRAKTIK MENTALITY, TAK ZVANÉ PUTINISTICKÉ. TEDY KŘIVÁCKÉ NA N´TOU.

~~

ORGANIZACE: ČLOVĚK V Tísni ( SPOLU I S DALŠÍMI ČESKÝMI ORGANIZACEMI, PREZENTUJÍCÍCH SE COBY LIDSKOPRÁVNĚ HUMANITNÍ) A ČESKÝ ROZHLAS PLUS (NAPŘÍKLAD):

ĆLOVĚK V TÍSNI, MLČÍCÍ PO DLOUHÉ DEKÁDY O PODSTATĚ, PŘÍČINĚ, BEZDOMOVECTVÍ, O FAŠISMU V ČR, JAK O TOM PÍŠI.., NECHÁVAJÍC TO ,,VYHNÍT", A TO I PŘES TO, ŽE VELMI DOBŘE VĚDÍ O MÉM PÍSMU..(PÍŠI O TOM JIŽ MNOHO LET, TEXTY JIM I POSÍLÁM EMAILEM NEJEDNOU..I POLITIKŮM, POLITIČKÁM.. ) ĆESKÝ ROZHLAS PLUS A MÉDIA V ČR OBECNĚ TÉŽ..PROČ? ABY SI TO PŘÍLIŠ NEROZHÁZELI S TOU KTEROU VLÁDNĚ POLITICKOU GARNITUROU, JELIKOŽ JSOU ZÁVISLÍ NA JEJICH JEDNAK DOTACÍCH, ČI POLITICKÉM ROZHODNUTÍ PO ROZHLASOVÝCH, TELEVIZNÍCH, POPLATCÍCH. LIDÉ V MÉDIÍCH ZA TEN ČAS SE STALI I JAKSI NEJAPNÍ..BAVÍ SE NA ÚKOR I NEŠTĚSTÍ LIDÍ, BÍDY, MAJÍC SI SVŮJ SI POCIT JAKÉSI I NADŘAZENOSTI NAD NIMI..HRAJÍC SI I RÁDI NA ŠPIONY, ŠPIONKY NEJEDNOU, ZÁŠKODNICKÉ VŮČI NAPŘÍKLAD MÝM OSOBNÍM VZTAHŮM NEJEDNOU.., VEDLE TOHO SE CCA 50TI PROCENTY TITO RÁDI OKATĚ PREZENTUJÍ JAKO REGULERNÍ MEDIA, I SE SKLONY KONAT OKATĚ DOBRO..( S OHLEDEM VŠAK, NA TO OSTATNÍ, CO DĚLAJÍ DO MIKROFONŮ.. NAPŘÍKLAD CZECH RADIO ČESKÝ ROZHLAS PLUS, JDE SPÍŠE O JEDNÁNÍ JEJICH RÁDOBY VE STYLU AŽ JAKÉSI : ,,KAMUFLÁŽE" ) TEDY LZE ZDE SHLEDÁVAT V JEJICH EXISTENCI, V MÉDIÍCH, TAK SHLEDÁVAT JAKOUSI FAŠISTICKOU SCHIZOFRENII. COŽ OVŠEM SHLEDÁVÁM CELOSPOLEČENSKY ZNAČNĚ NEBEZPEČNÉ, S RÁDOBY I JIMI POTENCIÁLEM TAK ROZKLÁDAT MORÁLKU SPOLEČNOSTI, SVĚTA, COŽ NÁS, SVĚT, TYHLE METODY, PUTINISTICKO KŘIVÁCKÉ, I JINÝCH KŘIVÁKŮ NA SVĚTĚ, DOSTALY TAM, KDE SE SVĚT LIDÍ NACHÁZÍ DNES. VIZ UDÁLOSTI DNES BEZLIDSKOPRÁVNÍ SVĚTA, VÁLKA NA UKRAJINĚ..atd, atd.. A PÁPRDÍ TOŤ, NEJEDNOU I ZČÁSTI, ČI I VÍC, SENILNÍ, SI TO DÁL.. I DO MIKROFÓNŮ, DO ÉTERU, MEDIÁLNĚ: MASTÍ. DNES NAPŘÍKLAD NA ČRO PLUS KOMENTÁTORSKY O TOM, ŽE LIDÉ SE UMĚNÍ NA AGRESIVCE.. ŽE TOMU TAK JE VŽDY.. KDYŽ JSOU NĚKDE VÁLKY.

NO, ,,INTELIGENTE", TAKY EXISTUJE PŘÍSLOVÍ, ŽE: KAŽDÝ HÁDÁ PODLE SEBE. / COŽ JE, SAMOZŘEJMĚ, POKUD JDE O DUŠE LIDSKÉ ANDĚLSKÉ, RÁJE, JEN POZITIVNÍ, A: i POZITIVNĚ PŘEDVÍDATELNÉ. 

NO, LIDÉ..MODERÁTOŘI, MODERÁTORKY, NO NEJEN ONI.. TOHO i: V ČASE.. NAPOVÍDAJÍ..

~~

FOR HEALTH ONE: (1), (2), (3)

~~~

Odběr novinek

Na tomto místě se můžete přihlásit k odběru ´JP´_Info_Novinek


Webové stránky zdarma