( 2. DUBNA 2022 ) : A CO TY ?? ,,ZRŮDNOSTI_ČESKÁ?? AUTOGENOCIDNÍ VŮČI VLASTNÍMU LIDU ..VLÁDNĚ PARLAMENTNÍ ??!! "..

´JP´ RECENZE, ČLÁNKY (´2)´ » ( 2. DUBNA 2022 ) : A CO TY ?? ,,ZRŮDNOSTI_ČESKÁ?? AUTOGENOCIDNÍ VŮČI VLASTNÍMU LIDU ..VLÁDNĚ PARLAMENTNÍ ??!! "..

2.4.2022, JP

..

( 2. DUBNA 2022 ) : A CO TY ?? ,,ZRŮDNOSTI ČESKÁ FAŠISTICKÁ??  AUTOGENOCIDNÍ VŮČI VLASTNÍMU LIDU ..VLÁDNĚ PARLAMENTNÍ ??!! "..

>>CELÝ TENTO ČLÁNEK JE KE STAŽENÍ VE FORMÁTU ..*PDF ZDE<<

V ČR AKTUÁLNĚ CCA 4,5_MILIONU VEDENÝCH EXEKUCÍ,

KTERÉ SPRAVUJE ..POLOVINU JICH, 20_EXEKUTORŮ ZE 150TI V HODNOTĚ 170 MILIARD_KORUN, TEDY JE NASNADĚ, ŽE O ZBYTEK, TEDY O DALŠÍCH CCA 170 MILIARD KORUN SE ,,DĚLÍ" ZBÝVAJÍCÍCH CCA 130 EXEKUTORŮ. CELÉMU TOMU VLÁDNE AKTUÁLNĚ, JAKO PŘED LETY, OPĚT PAVEL BLAŽEK SOUČASNÝ MINISTR SPRAVEDLNOSTI SE SVOU MANŽELKOU PODNIKAJÍCÍ COBY JEDNA Z NICH, Z EXEKUTORŮ, TEDY JAKOŽTO OSVČ EXEKUTORKA. PETR FIALA, SOUČASNÝ PŘEDSEDA VLÁDY(PREMIÉR) TO CELÉ MAFIÁNSKY, TIŠE, CO NEJTIŠEJI, JISTÍ, COBY TAKOVÝ KMOTR.

CO DĚLAJÍ EXEKUTOŘI ? Z ČÁSTKY NAPŘÍKLAD 1000 KORUN(CZK) VÁM VYROBÍ DLUH KLIDNĚ VE VÝŠI NAPŘÍKLAD 30 TISÍC KORUN(CZK). TO NENÍ NIC NEOBVYKLÉHO. BÝVÁ TO NĚKDY I TROCHU MÍŇ..

POČÍTEJME DÁL: ZŮSTAŇME PRO ZDEJŠÍ VÝPOČET U TÉ ČÁSTKY 30 TISÍC KORUN, TEDY 29 TISÍC, COBY VEJVAR EXEKUTORA, EXEKUTORKY, ZNÁSOBENĚ O REALITU NAVÝŠENÍ .. NAVYŠOVÁNÍ, TAK DLUHŮ DLUŽNÍKŮM, DLUŽNICÍM..

POKUD BYCH TEDY POČÍTAL JEN S TOU 1000 KORUNOVOU JISTINOU PŮVODNÍHO DLUHU, ZNÁSOBENĚ O CCA 750 TISÍC LIDÍ V EXEKUCI V ČR, x 29tisíc vejvar exekutorovi(ce)  VYJDE NÁM VEJVAR PRO EXEKUTORY(KY) VE VÝŠI CCA: 21MILIARD 750 MILIONŮ KOUN(CZK). TO ČÍSLO VYPADÁ TAKHLE:

21 750 000 000 KORUN(CZK).

JAK SE LZE DOČÍST NA WEBU ,,HLÍDAČ STÁTU.CZ", O POLOVINU TÉTO ČÁSTKY USILUJE POUZE 20 EXEKUTORŮ V ČR..TEDY MAJÍ PLÁNOVANÝ VEJVAR CCA PŘES 10 MILIARD KORUN(CZK) OVŠEM ZA PŘEDPOKLADU, ŽE DLUH KAŽDÉHO DLUŽNÍKA ČINÍ CCA 1000_KORUN(CZK). POKUD JE DLUH VYŠŠÍ, LZE PŘEDPOKLÁDAT I NÁSOBKY VEJVARŮ PŘEDPOKLÁDANÝCH. JAKO PODNIKATELÉ EXEKUTOŘI MAJÍ PLATIT Z TOHO DANĚ, TAKŽE STÁT JE PREFERUJE PŘED LIDSKOPRÁVNEM, PŘED OBČANY..TYHLE ZVRHLOSTI, TUHLE ANOMÁLII, KTERÁ NEMÁ NEJSPÍŠ NA ZEMI PLANETĚ ANI HISTORICKY, OBDOBY..

https://www.rekonstrukcestatu.cz/archiv-novinek/dvacitka-exekutoru-spravuje-polovinu-vsech-exekuci-rekonstrukce-statu-apeluje-na-prijeti-teritoriality

MEZIROČNĚ, TEDY ROČNĚ, OBVYKLE UBÝVÁ EXEUCÍ STARÝCH, O ČEMŽ NÁS MÉDIA, RADIO, NAPŘÍKLAD ČESKÝ ROZHLAS, RÁDI INFORMUJÍ, AVAK, JAKSÍ NERADI UŽ NÁS INFORMUJÍ O TOM, ŽE TAKÉ KAŽDOROČNĚ PŘIBÝVÁ EXEKUCÍ, O STEJNÝ, NEBO VYŠŠÍ POČET NOVÝCH EXEKUCÍ, TEDY V MNOŽSTVÍ CCA 500 TISÍC JICH ROČNĚ.

JSME TEDY SVĚDKY TOHO, JAK PUCFLEKÁŘSKY, VŮČI TOMUTO PUTINO FAŠISMU V ČR, SPOLU S POLITIKY, OBLBUJÍ LID VEŘEJNOPRÁVNÍ SDĚLOVACÍ PROSTŘEDKY A S NIMI SPŘÍZNĚNCŮ. DNES JSEM ZASLECHL, JAK HORLIVĚ, PROVLÁDNĚ, A JAKO ŽE JE TO TAL SPRÁVNÉ, SNAD PODLE NĚHO I NEJSPRÁVNĚJŠÍ, ROZHOVOR NA TOTO TÉMA S MARKEM VÝBORNÝM Z KDU ČSL. TEDY, ZA MNE, MARKU VÝBORNÝ, A SPOL., JE MI Z TEBE, Z VÁS, NEVOLNO. NEDIVÍM SE, POKUD NĚKDO ŘEKNE, ŽE JE MU Z TEBE, Z VÁS, VY ,,FAŠOUNÍ", NAPŘÍKLAD K ZBLITÍ.

TITO GRÁZLI, FAISTIČTÍ VŮČI LIDU, SE NAUČILI PROVOZOVAT TAK ZVANÉ ,,MILOSTIVÉ LÉTO", VŮČI LIDU, PROTOŽE VĚDÍ, ŽE PO TOM, CO LIDEM PROVEDLI (VIZ INFO_ZDE: >> AUTOGENOCIDACZ..>> , TITO DLUŽNÍCI, DLUŽNICE, NEMAJÍ PENÍZE NA SPLACENÍ JISTIN DLUHŮ..TAK ALESPOŇ SE TŘESOU NA PROVIZI Z MILOSTIVÉHO LÉTA, DOUFAJÍC, ŽE DOSTANOU OD KAŽDÉHO DLUŽNÍKA, DLUŽNICE, TAK, ALESPOŇ ČÁSTKU 750 KORUN(CZK)..COŽ, PŘI POČTU 15 TISÍC LIDÍ, KTEŘÍ SE Z TĚCH CCA 450TISÍC JICH(MAJÍCÍCH 4,5 MILIONU EXEKUCÍ), ZNAMENÁ, ŽE:

UVEDENÁ DVACÍTKA UVEDENÉ ŠLECHTY TAK ZVANÝCH V.I.P. EXEKUTORŮ, EXEKUTOREK, SE ZA TO OBDOBÍ NAPAKOVALI, KAŽDÝ, KAŽDÁ Z NICH, ČÁSTKOU VE VÝŠI:  281 250,-KORUN(CZK) / TEDY SLOVY: DVĚSTĚOSMDESÁTJEDENTISÍCDVĚSTĚPADESÁT KORUN ČESKÝCH(CZK)..NO, A TEN ZBYTEK EXEKUTORŮ, EXEKUTOREK, TEDY KAŽDÁ, KAŽDÝ, V PRŮMĚRU, OBDRŽEL(A) ČÁSTKU VE VÝŠI CCA 75 TISÍC KORUN(CZK)..Z TÉ PRVNÍ AKCE, POJMENOVANÉ: ,,MILOSTIVÉ LÉTO". POPRVÉ JIM TO UKÁZALO, ŽE JISTEJ VEJVÁREK SE NA TOM NAPAKOVAT DÁ, TAKŽE, PROČ BY MĚNILI KOEFICIENT VÝPOČTU MINIMÁLNÍ NEZABAVITELNÉ ČASTKY, ABY LIDÉ MĚLI NORMÁLNĚ NA SPLÁCENÍ DLUHŮ, KDYŽ TO VŠE MOHOU DĚLAT TAKHLE, A NEBÝT ZBYTEČNÍ..TITO EXEKUTOŘI SPOLU V KARTELU S VLÁDNÍM A PARLAMENTNÍM KABINETEM, SE SENÁTEM ČR, S MILOŠEM ZEMANEM..S PETREM FIALOU(KMOTREM) A PAVLEM BLAŽKEM(DONEM PABLEM)..S FAŠOUNY TĚMITO, V ČELE..I STÁTU. A TAKOVÍHLE LIDÉ MAJÍ V BRZKÉ BUDOUCNOSTI VÉST PŘEDSEDNICTVÍ EVROPSKÉ UNIE..

PUTIN NENÍ SLEPÝ, A KDYŽ MÁ NATUREL GRÁZLA, A VIDÍ TOHLE DĚNÍ VŠE, JAK VLÁDY ČR OBLBUJÍ LID, A LID SE NECHÁ OBLBOVAT, TAK SI TITO F´GRÁZLI, TYPU PUTIN, DOVOLUJÍ..I VÍC..

DIVÍ SE NĚKDO, ŽE JSOU NA ZEMI PLANETĚ VÁLKY ??..PŘI TAKOVÝCHTO GRÁZLECH VLÁDNĚ PARLAMENTNÍCH, SENÁTNÍCH, MEDIÁLNÍCH K TOMU MLČÍCÍCH, V ČELE TOHO VŠEHO S MILOŠEM ZEMANEM, PETREM FIALO, PAVLEM BLAŽKEM..?? JÁ SE TEDY, TOMU, ŽE FAŠISMUS V ČR PŘEROSTL VE FAŠISMUS I NA JINÁ MÍSTA, NEDIVÍM. OD TOHO UŽ BÝVÁ JEN KRŮČEK K VÁLKÁM.. K HNĚVU TAK I BOHA, NEBES, KOSMU..

UŽ JE TO DÁVNO, PŘED LETY, JSEM UPOZORŇOVAL NA TO, ŽE TAKTO MOHOU VZNIKAT VÁLKY VE SVĚTĚ..MÁ SLOVA ČESKÉ VLÁDY PO CELÁ LÉTA IGNORUJÍ  TOMTO, RADŠI SI JEDOU DÁL A DÁL SVŮJ SI EXEKUČNÍ FAŠISMUS, AUTOGENOCIDU OBYVATELSTVA TAK I TU ( VIZ DŮSLEDKY V ČERVENÝCH ČÍSLECH ZDE: >> https://www.FATAMORGANA.LIVE )

kKOLIK MÁTE, KDO, Z VLÁDY, Z PARLAMENTU, ZE SENÁTU ČR, MILOŠI ZEMANE, PŘÁTEL, RODINNÝCH PŘÍSLUŠNÍKŮ, COBY EXEKUTORŮ ČI JEJICH VYKONAVATELŮ(EK)?? ŽE JDETE TAKTO FAŠISTICKO AUTOGENOCIDNĚ NEUSTÁLE PROTI LIDU ČR ??!!

MOJE ČÍSLA ZDEJŠÍ, V TOMTO ČLÁNKU, ZAJISTÉ NEJSOU ZCELA PŘESNÁ..TEDY NEODPOVÍDAJÍ ZCALA PŘESNĚ REALITĚ, NA TO NEMÁM KAPACITY, TEDY TO ANI NENÍ ÚČELEM, SMYSLEM, MÝCH ŘÁDKŮ. ALE JSOU MOJE ŘÁDKY VELMI VYPOVÍDAJÍCÍ O SITUACI !!!

VŠIML JSEM SI, TAKÉ, NAPŘÍKLAD, ŽE NAPŘÍKLAD V NĚMECKU, JAK PÍŠÍ NA STRÁNKÁCH EXEKUTORSKÉ KOMORY ČR, JE SITUACE V OBLASTI POČTU EXEKUCÍ OBDOBNÁ..S OHLEDEM NA POČET OBYVATEL OBOU ZEMÍ.., OVŠEM, POCHYBUJI O TOM, ŽE NĚMCŮM STÁT NEPONECHÁVÁ ANI PROSTŘEDKY NA ÚHRADU SI NÁJMU BYTU, NA DŮSTOJNÝ ŽIVOT. NĚCO TAKOVÉHO JE V NĚMECKU, VE ŠVÝCARSKU, NAPROSTO NEMYSLITELNÉ. POKUD BY ČESKÝ FENOMÉN AUTOGENOCIDNĚ FAŠISTICKÝ MĚL BÝT STANDARDEM, NAPŘÍKLAD EU, PAK AŤ SE NA MNE NIKDO NEZLOBÍ, ALE TAKOVÉ USPOŘÁDÁNÍ SVĚTA JÁ NA ZEMI PLANETĚ MÍT !!! NECHCI !!! A MYSLÍM TO VŠE NAPROSTO VÁŽNĚ !!!

~~~

 

Odběr novinek

Na tomto místě se můžete přihlásit k odběru ´JP´_Info_Novinek


Webové stránky zdarma